Prodej RD 3+1

Foto

Obec: Brno
Okres: Brno - město
Vlastnictví: osobní

Cena: 1 950 000 Kč

Popis: Nabízíme k prodeji RD z roku 1940, dům je určen k rekonstrukci.
Jedná se o cihlový, řadový , koncový rodinný dům ve tvaru U, částečně podsklepen, se sedlovým a pultovým tvarem střechy. Výměra pozemku 121 m2, obestavěný prostor 302 m2, zastavěná plocha 70,44 m2. Vstup do domu je přes předzahrádku do chodby, ze které je vstup do pokoje 13 m2, vstup do kuchyně 6 m2 je přes malý dvorek. Z kuchyně je vstup do koupelny 4,50 m2, dále z kuchyně je vstup do obývacího pokoje 12,50 m2 a zněj je vstup do dětského pokoje 6m2.
V domě proběhla částečná rekonstrukce zateplení stropů, podlah, v pokojích nové omítky, je rozvedeno plynové topení (v současné době mimo provoz).

Zařízeno nábytkem: vůbec
Plocha: 76 m²
Rok stavby: 1940
Stav objektu: obyvatelný
Topení: plyn
Elektřina: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Plyn: ano

 

Výhody:
Klidná část Brna

Volat můžete:
Po-Pá:
So:
Ne:

  • je schopen zajistit financování

Vloženo: 9.3.2017 13:00:01

Kontakt: Dagmar Jelínková
Telefon: 731868198

Realita vložena přímým vlastníkem.

 

 

Kam dál:

Pakliže jste si nevybrali žádný dům, můžete zkusit hledat mezi byty: Prodej a pronájem bytů, lokálně zajímavé byty na prodej jsou v Plzni: Prodej bytů Plzeň a rovněž v Brně: Prodej bytů Brno..Další možností představují Reality Brno s mnoha byty, domy, pozemky, komerčními nemovitostmi k prodeji či k pronájmu..to stejné v plzeňský region:Reality Plzeň. Pokud se však rozhodnete, že  ani to není pro vás můžete si najít pozemek na Pozemky na prodej a začít jak se říká od podlahy. Prodej nemovitostí bez realitky i s realitní kanceláří z celé ČR najdete na reality.name. Pokud hledáte odpočinek a ubytování v krajině pak vám doporučujeme chaty a chalupy k pronajmutí. 


Hledám dům

Doporučujeme také navštívit web na téma: Povinné ručení

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-domu.net


Hledej domy v okrese: