Služby - prodej domu

www.prodej-domu.net patří do sítě realitních serverů, na kterém se společnými silami podílí server Vlastníci.cz a realitní kanceláře. Prostřednictvím našich služeb můžete prodat / koupit dům skutečně nejvýhodněji a to buď samostatně nebo přes realitní kancelář. Pro Vás jsou služby RK zdarma, pokud není mezi Vámi a realitní kanceláří dohodnuto jinak. S Vlastníci.cz je inzerce vždy zdarma.

Registrovat dům k prodeji či pronájmu můžete zde. Inzerát se objeví na prvním realitním serveru www.vlastnici.cz a na dalších s návštěvností desítek tisíc měsíčně.

Pokud hledáte dům ke koupi či pronájmu zaregistrujte se zde. Najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Realitní server s jedinečnými službami na míru a individuálně.

  1. Prodej domu samostatně a bez realitek na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk automaticky s registrací.
  2. Můžete si vybrat ze služeb advokátní kanceláře nechat si za mírný poplatek vyhotovit smlouvy. Záleží na vás, nezávazné. Pokud chcete, vyberte si zde.
  3. Můžete využít služeb profesionální realitní kanceláře Nejlepší bydlení.cz a využít inzerce na dalších specializovaných serverech této realitní kanceláře. Nezávazné. Budete pouze kontaktováni s nabídkou služeb realitní kanceláře. Jaký postup zvolíte je na Vás a neovlivní inzerci na www.vlastnici.cz a www.vlastnici.sk
  4. Financování na míru. Pokud hledáte financování nemovitosti, specialisté z poradenské firmy Financier, s.r.o  (www.financier.cz) Vám rádi a zdarma poradí jak postupovat. Více informací zde.

 

 

 

 

Kam dál:

Pakliže jste si nevybrali žádný dům, můžete zkusit hledat mezi byty: Prodej a pronájem bytů, lokálně zajímavé byty na prodej jsou v Plzni: Prodej bytů Plzeň a rovněž v Brně: Prodej bytů Brno..Další možností představují Reality Brno s mnoha byty, domy, pozemky, komerčními nemovitostmi k prodeji či k pronájmu..to stejné v plzeňský region:Reality Plzeň. Pokud se však rozhodnete, že  ani to není pro vás můžete si najít pozemek na Pozemky na prodej a začít jak se říká od podlahy. Prodej nemovitostí bez realitky i s realitní kanceláří z celé ČR najdete na reality.name. Pokud hledáte odpočinek a ubytování v krajině pak vám doporučujeme chaty a chalupy k pronajmutí. 


Hledám dům

Doporučujeme také navštívit web na téma: Povinné ručení

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-domu.net


Hledej domy v okrese: