RD 4+1 se zahradou, Sněžné na Moravě - REZERVOVÁNO

Foto

Obec: Sněžné na Moravě
Okres: Žďár nad Sázavou
Vlastnictví: osobní

Cena: 990 000 Kč

Popis: Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prostorný rodinný dům 4+1 se zahradou, který se nachází ve vyhledávané rekreační oblasti Žďárské vrchy v obci Sněžné na Moravě. Jedná se o samostatně stojící dům, který je díky svému venkovskému rázu ideální nejen k bydlení, ale také jako chalupa k rekreaci. Dům je dlouholetě pronajímán a je tedy velmi vhodný jako investice s pravidelným měsíčním příjmem a rychlou návratností. Vytápění v domě je řešeno pomocí kotle na tuhá paliva. Nad celým domem se nachází prostorná půda, kde lze vybudovat další pokoje nebo celou novou bytovou jednotku. Součástí stavby je také garáž, která je aktuálně využívána jako dílna. Kolem domu se nachází pěkná prostorná zahrada s teráskou a malebným potůčkem. Nemovitost doporučuji jako investici nebo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

Elektřina: 220/380
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Plyn: ne

 

ID RK: 8618

Vloženo: 3.4.2019

Kontakt: Nejlepší bydlení, s.r.o.
Telefon: 541 240 153, mobil: 736 484 900
logo

Realita vložena realitní kanceláří.

 

 

Kam dál:

Pakliže jste si nevybrali žádný dům, můžete zkusit hledat mezi byty: Prodej a pronájem bytů, lokálně zajímavé byty na prodej jsou v Plzni: Prodej bytů Plzeň a rovněž v Brně: Prodej bytů Brno..Další možností představují Reality Brno s mnoha byty, domy, pozemky, komerčními nemovitostmi k prodeji či k pronájmu..to stejné v plzeňský region:Reality Plzeň. Pokud se však rozhodnete, že  ani to není pro vás můžete si najít pozemek na Pozemky na prodej a začít jak se říká od podlahy. Prodej nemovitostí bez realitky i s realitní kanceláří z celé ČR najdete na reality.name. Pokud hledáte odpočinek a ubytování v krajině pak vám doporučujeme chaty a chalupy k pronajmutí. 


Hledám dům

Doporučujeme také navštívit web na téma: Povinné ručení

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodej-domu.net


Hledej domy v okrese: